Directeur
Saskia Spierings (s.spierings@boorrotterdam.nl)
Werkzaam op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Intern begeleider 
Melissa Otten (m.otten@boorrotterdam.nl)
Werkzaam op maandag, woensdag en donderdag

Gedragsspecialist
Cindy Niesveld (c.niesveld@boorrotterdam.nl)
Werkzaam op maandag, dinsdag en donderdag (op locatie)

Leerkrachten
Groep 3/4
Lenneke van Santen (l.vansanten@boorrotterdam.nl)
Werkzaam op maandag

Karin van der Ploeg (k.vanderploeg@boorrotterdam.nl)
Werkzaam op dinsdag t/m vrijdag

Mischa van der Ham (m.vanderham@boorrotterdam.nl)
Werkzaam op dinsdag, woensdag en vrijdag
(Mischa start per 1 februari 2019 als zij-instromer)

Groep 4/5
Angelique Smits Schouten (a.smitsschouten@boorrotterdam.nl)
Werkzaam van maandag t/m vrijdag

Groep 5/6
Deborah Winkels (d.winkels@boorrotterdam.nl)
Werkzaam van maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag

Cindy Niesveld (c.nesveld@boorrotterdam.nl)
Werkzaam op donderdag

Xavira Haider (x.haider@boorrotterdam.nl)
Werkzaam op dinsdag, woensdag en vrijdag
(Xavira start per 1 februari 2019 als zij-instromer)

Groep 6/7a
Kathy Romeo (k.romeo@boorrotterdam.nl
Werkzaam op maantag t/m vrijdag

Groep 6/7b
Charelle v.d. Hoeven (c.vanderhoeven@boorrotterdam.nl)
Werkzaam van maandag t/m donderdag

Patricia Vuyk (p.vuyk@boorrotterdam.nl)
Werkzaam op vrijdag

Justin Wijers (j.wijers@boorrotterdam.nl)
Werkzaam op dinsdag, woensdag en donderdag
(Justin start per 1 februari 2019 als zij-instromer)

Groep 7/8
Jan Beernink (j.beernink@boorrotterdam.nl)
Werkzaam op maandag t/m vrijdag

Bewegingsonderwijs
Aivi Amanatkhan (a.amanatkhan@boorrotterdam.nl)
Werkzaam op donderdag- en vrijdagmorgen

Leraar ondersteuner
Charita Bhoelai (c.bhoelai@boorrotterdam.nl)
Werkzaam van maandag t/m vrijdag

Administratie
Lucia Jhinkoe (l.jinkhoe@boorrotterdam.nl)
Werkzaam op maandag en dinsdag

Yolanda van der Kuyp (y.vanderkuyp@boorrotterdam.nl)
Werkzaam op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag van 07.15 – 12.00 uur en op woensdag van 07.30 – 09.00 uur.

Conciërge
Henk van den Burg
Werkzaam van maandag t/m vrijdag van 07.15 tot 14.00 uur

School Maatschappelijk Werk 
Ingrid Dielhof (ingrid.dielhof@meerotterdam.nl )
Werkzaam op dinsdag

Ouderconsulente
Sonya Dhoenmoen (medewerkerob@boorrotterdam.nl)
Werkzaam op woensdag (8.30-12.30) en donderdag (8.30 tot 11.00)

Schoolcontactpersoon PPO Rotterdam
Ingrid van Dongen (i.vandongen@pporotterdam.nl )
Werkt op afspraak

Motorische remedial teaching Cure Plus
Sandra de Vetter: bereikbaar op 010-4568832
Werkzaam op dinsdagmiddag

Vrijwilliger
Annemarije van Rijn