Samenstelling van het team

Directeur
Saskia Spierings (saskia.spierings@stichtingboor.nl)
Werkzaam op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

Intern begeleider
Cindy Niesveld (cindy.niesveld@stichtingboor.nl)
Aanmelding nieuwe leerlingen en gedragsspecialist
Werkzaam op woensdag

Melissa Otten
(melissa.damme@stichtingboor.nl)
Groep  1/2, 3/4, 4/5 , 5/6 , 8 en rekenspecialist
Werkzaam op dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

Deborah Winkels (deborah.winkels@stichtingboor.nl)
Groep 6 en 7

Werkzaam op  vrijdag

Leerkrachten
Mia Frederiks (mia.frederiks@stichtingboor.nl)
Leerkracht groep 1/2
Werkzaam op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Eefje Hartog (eefje.hartog@stichtingboor.nl)
Zij- instromer in Groep 1/2
Werkzaam op woensdag en donderdag

Caroline van Krimpen (caroline.vankrimpen@stichtingboor.nl)
Leerkracht groep 3/4
Werkzaam van maandag t/m vrijdag

Angelique Smits Schouten (angelique.smitsschouten@stichtingboor.nl)
Leerkracht groep 4/5
Werkzaam van maandag t/m vrijdag

Hester den Hartog (hester.denhartog@stichtingboor.nl)
Zij-instromer in Groep 4/5
Werkzaam op maandag

Marloes Rot (marloes.rot@stichtingboor.nl)
Leerkracht groep 5/6
Werkzaam maandag t/m vrijdag

Justin Wijers (justin.wijers@stichtingboor.nl)
Leerkracht groep 6
Werkzaam op woensdag, donderdag en vrijdag

Aivi Amanatkhan (aivi.amanatkhan@stichtingboor.nl)
Leerkracht groep 6
Werkzaam op maandag, dinsdag en woensdag

Deborah Winkels (deborah.winkels@stichtingboor.nl)
Leerkracht groep 7
Werkzaam van maandag t/m donderdag

Melissa Otten (melissa.damme@stichtingboor.nl)
Leerkracht Groep 7
Werkzaam op vrijdag

Sabine Hollmann (sabine.hollmann@stichtingboor.nl)
Zij-instromer in Groep 7
Werkzaam op maandag, dinsdag en woensdag

Liesbeth Ausems (liesbeth.ausems@stichtingboor.nl)
Leerkracht groep 8
Werkzaam maandag t/m vrijdag

Bewegingsonderwijs          
Aivi Amanatkhan (aivi.amanatkhan@stichtingboor.nl)
Werkzaam op donderdag en vrijdag

Onderwijs ondersteunend personeel
Charita Bhoelai (charita.bhoelai@stichtingboor.nl)
Leraar ondersteuner Groep 8
Werkzaam van maandag t/m vrijdag

Claudia van Aggelen (claudia.vanaggelen@stichtingboor.nl)
Onderwijsassistent
Werkzaam op maandag t/m vrijdag 

Hester den Hartog (hester.denhartog@stichtingboor.nl)
Pedagogisch medewerker
Werkzaam op dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

Administratie
Lucia Jhinkoe (lucia.jinkhoe@stichtingboor.nl)
Werkzaam op maandag en dinsdag

Yolanda Kooijman (yolanda.kooijman@stichtingboor.nl)
Werkzaam op maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag van 07.15 tot 12.00 uur en op donderdag van 07.30 tot 09.00 uur.

Conciërge
Hans Hoogenboom
Werkzaam van maandag t/m donderdag van 07.30 tot 14.30 uur en vrijdag van 7.30 tot 11.30 uur.   

School Maatschappelijk Werk      
Ingrid Dielhof (ingrid.dielhof@meerotterdam.nl)
Werkzaam op woensdag

Schoolcontactpersoon PPO Rotterdam
Leanne Krudde (l.krudde@pporotterdam.nl)
Werkt op afspraak

Motorische remedial teaching Cure Plus
Sandra de Vetter (Bereikbaar op 010-4568832)
Werkt op dinsdagmiddag